Seriál: Trefa do černého aneb startuj od cíle

Facebook: Sledujte výkonnost svých kampaní

Je tu další díl našeho seriálu soustředícího se na cíle a konverze. V dnešním článku nebudeme hovořit o správcovství Facebookového profilu firmy, které sice probíhá také za nějakým účelem, ale zaměříme se na výkonnostní kampaně. Facebook reklamy prošly za poslední rok významnými změnami a roztříštily víceméně jednotný cíl - získání fanoušků - na několik fragmentů.

Google Analytics: Dejte svému webu jasný smysl

“Chci nový web a chci ho hned.” Tohle slýchává asi každý webdesigner a to poměrně často. “Ok. A co bude jeho cílem?” “To neřešte. Chci prostě web...” Stará známá písnička, které schází jediné. A to je důvod. Jako mraků špatných písniček, jsou i mraky špatných webů. Stejně šedivých a neúspěšných. Vyjděte z davu, dejte svému webu jasný smysl!

Když víte co chcete, jste v půli cesty

Není nad to mít ve věcech jasno, obzvlášť v těch pracovních. Nicméně přiznejme si, že někdy střílíme jen tak od boku a záležitosti řešíme spíš nahodile a intuitivně.Tento článek se věnuje praktické filozofii zodpovědného podnikatele, který ví co chce, protože jak zní bývalý slogan nejmenovaného pivovaru “Když víte co chcete, jste v půli cesty”.

Blog Optimálně.net píše tým marketingových specialistů z digitální agentury Optimal Marketing

Optimal Marketing

Sledujte nás!