9 nápadů pro úvodní fotku Facebook timeline

Shrnuli jsme pro vás několik ukázek, kterými se můžete nechat inspirovat po změně, kterou prošly 31. března 2012 všechny firemní facebookové stránky. Nové podobě stránek dominuje velká úvodní fotografie (cover photo) a obsah stránky se řadí do časové osy (timeline).

Které faktory ovlivňují SEO

Které faktory jsou v SEO důležité? Stačí mít dobrý titulek a moře zpětných odkazů? Faktorů, které ovlivní, zda na určitý dotaz nabídnou vyhledávače uživatelům právě vaši stránku, je celá řada. Podívejte se na ně.

5 nejčastějších chyb internetového marketingu

Chcete zapůsobit na poli internetového marketingu? Už jste do něj investovali a kýžený výsledek stále v nedohlednu? Následující řádky vám pomohou odhalit možné příčiny neúspěchu anebo ještě lépe - poradí vám, jak se mu vyhnout.

7 příčin neúspěchu webových stránek

V dnešním článku se vám pokusíme ukázat, proč tolik současných webových stránek neplní svůj cíl. Podle jednoho nedávného výzkumu je to dokonce 75% všech webů. V čem je problém? Co po svém dodavateli webu chtít, aby byl opravdu efektivní?

Jak na Facebook ve firemním on-line marketingu

O možnosti využívat Facebooku pro firemní marketing už toho bylo napsáno hodně. Mají však ještě dnes Facebook Pages a Facebook Groups takový marketingový potenciál, jako měli před několika měsíci?

Internetový marketing v roce 2010

Jaké marketingové trendy nás čekají v právě nastartovaném roce? Řada velkých agentur a předních odborníků na marketing uveřejnila v posledních dnech své předpovědi. Pojďme se na ně podívat.

Marketingová komunikace v regionálním podnikání

Při procházení místního tisku vždy narazím na celou záplavu inzerátů a reklam. Ve většině z nich je pak odkaz na webové stránky inzerenta. To co mě překvapuje po otevření stránek je, že málokdy naleznu více slibovaných informací.


Blog Optimálně.net píše tým marketingových specialistů z digitální agentury Optimal Marketing

Optimal Marketing

Sledujte nás!