Zájem o Facebook převálcoval české sociální sítě

Fenomén Facebook nyní zcela jasně dominuje domácím sociálním sítím. Dříve oblíbené servery Lide.cz, Spoluzaci.cz či Libimseti.cz ztrácejí své pozice.

SEO: Být první za každou cenu

I přesto, že už bylo o SEO mnoho napsáno, existuje stále řada nejasností a neustále dochází k opakování stejných chyb. Jednou z těch nejčastějších jsou špatně zvolené cíle.

Evoluce mediální komunikace

Thomas Baekdal vydal v dubnu 2009 na svém webu Baekdal.com zajímavý článek, který velmi působivou formou mapuje komunikaci za posledních 200 let a odvážně se dívá i dopředu.

7 tipů pro využití sociálních sítí

Sociální sítě se staly obrovským hráčem v mezilidské komunikaci a online marketingu. Někteří je přesto stále ignorují a někteří již dávno pochopili, že je mohou využít ve svůj prospěch.

7 tipů pro lepší SEO

Od první české SEO soutěže uteklo už mnoho vody. SEO se stalo poměrně populární disciplínou. Přesto je však pro řadu manažerů webových projektů či majitelů stránek stále zahaleno tajemným závojem.

Jak ověřit kvalitu webu

Jak poznáte, že tvůrce vašeho webu odvedl dobrou práci? Předně podle výsledků a také podle toho, že web plní své cíle, tj. vysoký počet objednávek, poptávek, apod. To však nepoznáme při předávání webu. A právě zde vám může pomoci validátor. Ten může mnohé napovědět hned.

Jak postupovat při tvorbě webu

Firemní web je dnes téměř nezbytnou součástí marketingového komunikačního mixu. I přes tento fakt existuje stále mnoho firemních webů, které neplní svoji úlohu a jejichž pořízení bylo pouze vydáním, nikoliv dobrou investicí. V mnoha případech je to právě kvůli tomu, kdo a jak firemní web vytváří.


Blog Optimálně.net píše tým marketingových specialistů z digitální agentury Optimal Marketing

Optimal Marketing

Sledujte nás!