Vylepšený Google Analytics

Google včera na svém Google Analytics Blogu představil několik nových vylepšení. Jednou z novinek je rozšíření v měření cílů.

Na Facebooku je už každý třetí

Počet uživatelů sociální sítě Facebook stále roste. Ze zajímavé aplikace CheckFacebook.com se můžeme dozvědět, že na Facebooku je v České republice nyní více než 30 % on-line populace.

Zájem o Facebook převálcoval české sociální sítě

Fenomén Facebook nyní zcela jasně dominuje domácím sociálním sítím. Dříve oblíbené servery Lide.cz, Spoluzaci.cz či Libimseti.cz ztrácejí své pozice.

SEO: Být první za každou cenu

I přesto, že už bylo o SEO mnoho napsáno, existuje stále řada nejasností a neustále dochází k opakování stejných chyb. Jednou z těch nejčastějších jsou špatně zvolené cíle.

Evoluce mediální komunikace

Thomas Baekdal vydal v dubnu 2009 na svém webu Baekdal.com zajímavý článek, který velmi působivou formou mapuje komunikaci za posledních 200 let a odvážně se dívá i dopředu.

7 tipů pro využití sociálních sítí

Sociální sítě se staly obrovským hráčem v mezilidské komunikaci a online marketingu. Někteří je přesto stále ignorují a někteří již dávno pochopili, že je mohou využít ve svůj prospěch.

7 tipů pro lepší SEO

Od první české SEO soutěže uteklo už mnoho vody. SEO se stalo poměrně populární disciplínou. Přesto je však pro řadu manažerů webových projektů či majitelů stránek stále zahaleno tajemným závojem.


Blog Optimálně.net píše tým marketingových specialistů z digitální agentury Optimal Marketing

Optimal Marketing

Sledujte nás!